Шановні працівники соціальної сфери Чорнобаївської громади!
Від щирого серця вітаю із наступаючим професійним святом людей, чия праця сповнена милосердя і тепла!
Сьогодні наше повсякденне життя неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Мабуть, немає жодної людини,що потребує допомоги, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери – від народження і до організації пенсійного забезпечення Ви супроводжуєте і підтримуєте. Щодня на ваші плечі лягають проблеми сотень людей, яким просто необхідна допомога і підтримка. Пенсії, допомоги та пільги, соціальна підтримка — все це знаходиться під вашою опікою і захистом. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та люди з особливими потребами, діти позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
На території нашої громади працюють фахівці структур пенсійного фонду і центру зайнятості, відділ соціального захисту і охорони здоров’я та служба у справах дітей селищної ради та функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», в якій працює 69 фахівців своєї справи. В складі центру надають послуги п’ять відділень: соціальної допомоги вдома, надання соціальних послуг в умовах денного перебування, соціальної роботи, два відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Окрема вдячність за невтомну працю та чуйне ставлення 22 соціальним робітникам, 11 молодшим медичним сестрам та 5 фахівцям із соціальної роботи. Ваша щоденна праця не завжди помітна стороннім, але така потрібна, сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Низький вам уклін за милосердя, відданість обраній справі, доброту, терпіння і любов до тих людей, які найбільше потребують вашої опіки, захисту та підтримки.
Я дякую кожному з Вас, що в умовах війни з російськими окупантами Ви, продовжуючи сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, стали надійною підтримкою внутрішньо переміщених осіб та активними організаторами і учасниками спільних волонтерських дій в підтримку Збройних Сил України. Ви знаходите час плести маскувальні сітки, килимки, готувати різні смаколики, виготовляти консерви з овочів і фруктів та підтримувати інші ініціативи в громаді.
Шановні працівники соціальної сфери, з нагоди професійного свята, бажаю вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності від людей, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай сторицею повертається до вас добро, щирість та милосердя, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя, мир, злагода, благополуччя і достаток!
Разом до перемоги!
Все буде Україна!
З повагою –
селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ