До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

Дата: 04.11.2022 10:11

17 листопада 2022 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради відбудеться двадцять дев’ята сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2021 №18-9/VIIІ «Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої та дошкільної освіти громади на 2022 рік».

2. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  26.08.2022 №27-10/VIIІ «Про присвоєння закладу загальної середньої освіти «Красенівський навчально-виховний  комплекс «Дошкільний  навчальний заклад - загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області імені  Івана Максимовича Піддубного».

3. Про затвердження Статуту Красенівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний  навчальний заклад - загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів імені  Івана Максимовича Піддубного» Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

4. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2021 №18-12/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2022 рік (23577000000)».

5. Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Чорнобаївським селищним фізкультурно - оздоровчим клубом.

6. Про намір утворити спостережні ради при закладах охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради.

7. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  25.11.2021 №16-3/VIIІ «Про затвердження Положення  про спостережні ради закладів охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради та порядок їх утворення».

8. Про затвердження Плану діяльності Чорнобаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

9. Про затвердження плану-графіка щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Чорнобаївською селищною радою на 2023 рік.

10. Про надання дозволу на передачу майна селищної комунальної власності.

11. Про надання дозволу на списання майна селищної комунальної власності.

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.12.2020 №2-11/VІІІ «Про затвердження Статуту  Комунального підприємства «Чорнобай - ринок».

13. Про інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності.

14. Про затвердження детального плану території.

15. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про формування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для подальшого продажу прав на неї.

17. Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки з подальшою передачею її в оренду.

18. Різне.

Інші питання, які будуть внесені на розгляд сесії у відповідності до вимог Регламенту Чорнобаївської селищної ради.