Проведено засідання комісії з перейменування вулиць в населених пунктах громади.

Дата: 16.11.2022 11:49

16 листопада заступник Чорнобаївського селищного голови Вікторія КИКОТЬ провела   засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць,  об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради.

В складі комісії були присутні старости старостинських округів, начальники структур селищної ради, історики, краєзнавці громади.  Комісія розглянула пропозиції від жителів громади, істориків та  краєзнавців, щодо топонімічного ландшафту громади, а саме пропозиції по перейменуванню назв пов’язаних з росією та її діячами. Щодо нової назви кожної вулиці чи провулка, що був запропонований для розгляду проведено окреме голосування. Протокол засідання буде оприлюднений на офіційному веб-сайті громади. За підсумками проведеного засідання селищним головою буде видано розпорядження «Про проведення громадського обговорення «Про найменування (перейменування) вулиць,  об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради» та  оприлюднено на веб-сайті відповідного змісту оголошення. Протягом  двох місяців буде проводитись громадське обговорення запропонованих пропозицій. Просимо всіх бажаючих долучитись та вносити свої обґрунтовані пропозиції.