Відбулась двадцять дев’ята сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

Дата: 17.11.2022 12:24

17 листопада  2022 року під головуванням голови селищної ради  Сергія ЛЮБИВОГО  відбулось засідання двадцять дев’ятої  сесії Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 18  депутатів. На сесії була присутня начальник Золотоніської районної військової адміністрації  Ірина ТЕРНОВА. Були запрошені старости, керівники підприємств,  установ та організацій селищної комунальної власності, керівники виконавчих органів селищної ради, представники засобів масової інформації.

Перш ніж приступити до розгляду  питань порядку денного сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В переддень Дня працівників сільського господарства селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ   подякував всім аграріям, зазначивши, що сільськогосподарська галузь є основою  в розвитку і  функціонуванні  всіх сфер  Чорнобаївської громади, адже  її  бюджет  на 56 відсотків  наповнюється  від сплати  податків сільськогосподарськими  підприємствами.   Розвиток галузі забезпечує робочими місцями жителів  громади. В умовах воєнного стану вона стала одним з основних виконавців  поставлених війною завдань з техніки, продукції сільськогосподарського виробництва.  Окремо висловив вдячність всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу  Чорнобаївської громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Усім, хто долучається до  спільної справи- працею наближати перемогу. По завершенні свого виступу Сергій Васильович   вручив  грамоти Чорнобаївської селищної ради:

• за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства РОМАНЕНКО Світлану Володимирівну оператора машинного доїння СТОВ «Світанок»;
  • за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства САВЧЕНКО Івана Вікторовича головного агронома СТОВ «Канівці»;
  • за вагомий внесок у розвиток сільського господарства громади, сумлінну працю, активну громадянську позицію,значний внесок у надання допомоги Збройним Силам України, а також з нагоди Дня працівників сільського господарства:
  • трудовий колектив СТОВ «Красенівське» ( директор Циба Леонід Іванович) ,
  •  трудовий колектив СТОВ «Маяк» ( директор  Лихошерст Сергій Васильович),
  • підприємства  агрохолдингу «LNZ Group» ( директор Трущенко Леонід Анатолійович
  • директор  Шапошник Петро Іванович)
  • трудовий колектив СТОВ «Світанок» ( директор Тітаренко Іван Миколайович )
  • трудовий колектив СТОВ «Надія» ( директор   Головня Ростислав Миколайович)
  • трудовий колектив  ПрАТ «Чорнобай-птиця»  директор (Майсюра Тарас Сергійович )
  • трудовий колектив ПСП «Нива»  ( директор  Дембіцька Оксана Василівна )
  • Піддубного Олександра Дмитровича  СФГ «ОлПід»
  • Пономаря Олексія Дмитровича  ФГ «Зоря»
  • Дмитренка Василя Миколайовича  ТОВ ДМТ «Сервіс»

Начальник Золотоніської районної військової адміністрації  Ірина ТЕРНОВА подякувала всім сільськогосподарським підприємствам та їх працівникам за їх внесок  в підтримку ЗСУ та вручила Подяки за  самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі сільського господарства, особистий внесок у допомогу Збройним силам України та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України:

• Потапенку Ігорю Володимировичу – засновнику, голові наглядової СТОВ «Агроко»
  • Усу Івану Івановичу – засновнику СТОВ «Маяк» ПП «Агроспецпроект»
  • Кравченку Дмитру Вікторовичу – голові наглядової ради ПрАТ «Лебединський насінневий завод»
  • Майсюрі Тарасу Сергійовичу – директору ПрАТ «Чорнобай - птиця»
  • Душейку Петру Григоровичу – Почесному голові Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району Черкаської області».

​​​​​​​Фото без опису

На розгляд сесії селищної ради було внесено 37 питань порядку денного, серед яких:

- Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2021  №18-12/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2022 рік».

- Про затвердження кошторисів на капітальне будівництво вуличного освітлення.

- Про затвердження тарифів на платні спортивні послуги, які надаються Чорнобаївським селищним фізкультурно - оздоровчим клубом.

- Про затвердження Плану діяльності Чорнобаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

Депутатами було затверджено ряд внесених змін до рішень сесії селищної ради, а також прийнято програми:

- Про програму підтримки військової частини А 1402 на 2022-2023 роки.

- Про програму підтримки військової частини 3061 Національної гвардії України на 2022-2023 роки.

Фото без опису​​​​​​​

У ході сесії  розглянуто ряд проектів рішень, які стосуються надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження детальних планів територій та внесено зміни до діючих договорів оренди землі.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Чорнобаївської  селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».