Дата: 28.12.2022 20:25

Відповідно наказу Черкаської обласної військової  адміністрації від 28.12.2022 року №17 «Про заборону продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області»

ЗАБОРОНЕНО

на період дії правового режиму воєнного стану

суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення,  а також іншим юридичним  і  фізичним особам на території Черкаської області продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу.