Громада благодійно отримала потужний генератор

Дата: 02.01.2023 14:53

За сприяння Золотоніської районної військової адміністрації та підтримці директора ТОВ «ГРАНЕКС-ЧЕРКАСИ»  Тома Ван Гоі  Чорнобаївська селищна рада благодійно отримала в останні дні 2022 року дизельний генератор потужністю 20 кВт для вирішення питань забезпечення електроенергією об’єктів критичної інфраструктури громади при   довготривалих відключеннях електроенергії.

Фото без описуФото без опису

Даний генератор перебуватиме на балансі комунального підприємства «Виробниче управління житлово–комунального господарства» та безпосередньо буде використовуватись як мобільне та резервне джерело живлення для водозабірних свердловин та каналізаційних насосних станцій смт Чорнобай та сіл: Богодухівка, Бакаєве, Великі Канівці та Малі Канівці.