Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин оголошує конкурс на виконання робіт

Дата: 03.01.2023 09:56

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин у відповідності до рішень Чорнобаївської селищної ради від 17.11.2022 №29 - 32/VIII та 22.12.2022   3034/VIII оголошує конкурс на виконання робіт:

лот « А » на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею 0,0300 га в смт Чорнобай вул. Центральна для подальшого продажу права оренди на дану земельну ділянку на земельних торгах;

лот « Б » на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з метою продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону, загальною орієнтовною площею 1,8037 га, яка розташована за межами           с. Веселий Хутір.

Конкурс проводиться не раніше ніж через 15 робочих днів з дня оприлюднення.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

1. Дата, час і місце проведення конкурсу24.01.2023 року, о 14.00   кабінет заступника селищного голови 2 поверх Чорнобаївської селищної ради за адресою: смт. Чорнобай  вул. Центральна, 154

2. Претенденти подають голові Комісії:

заяву на участь у конкурсі;

копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

копію паспорта (для фізичних осіб);

копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника;

письмову згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб).

3. Подаються окремо у запечатаному конверті  конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат:

а) по лоту  « А» - не більше 5,0 тис. грн.,

б) по лоту  « Б » - не більше 3,0 тис. грн.

4. Строк виконання робіт   до 30 календарних днів.

5. Кінцевий строк подання конкурсної документації 20 січня 2023 року.

6. Контактні телефони: 2-28-02, 0968864296.

Суми витрат, які будуть здійснені розробником документації із землеустрою покладені на переможців земельних торгів.

Усі документи та копії документів претендента посвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті не пізніше ніж за               3 робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу за адресою: Чорнобаївська селищна рада, Золотоніський район, смт Чорнобай                       вул. Центральна, 154, сектор земельних відносин відділу житлово – комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин, кабінет 3.1 Пропозиції відкриваються головою Комісії на засіданні у день проведення конкурсу де буде  визначено  переможця за такими критеріями:

• мінімальна вартість послуг по виконанню робіт;

• мінімальний строк виконання робіт;

• більший досвід роботи (при однакових пропозиціях вартості виконаних робіт).

Інформацію про результати проведеного конкурсу буде оприлюднено на офіційному сайті селищної ради не пізніше ніж через 30 робочих днів після проведення конкурсу.

Документація із землеустрою розроблена за умовами конкурсу буде подана на затвердження  сесією Чорнобаївської селищної ради.