Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 09.01.2023 12:51

9 січня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

На комісії було розглянуто 2 протоколи про адміністративні правопорушення: протокол про адміністративне  правопорушення,  складений інспектором ВЗНС Золотоніського РУ ГУ ДСНС України в Черкаській області щодо неправдивого виклику про пожежу житлового будинку,  протокол - щодо порушень правил благоустрою.

При вирішенні питання про накладання адміністративного стягнення, комісія враховувала норми чинного законодавства про адміністративні правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника,  його майновий стан, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність.

За результатами засідання комісії, на правопорушників накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.