A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин оголошує конкурс на виконання робіт

Дата: 27.01.2023 14:27
Кількість переглядів: 220

   

    Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин у відповідності до рішень Чорнобаївської селищної ради від 16.09.2021  № 12-15/VIII, 22.10.2021          №13-34/VIII,  21.01.2022 № 19-21/VIII,  17.11.2022 № 29 - 32/VIII,   22.12.2022  № 30 – 34/VIII, 18.01.2023 № 31-14/VIII  та від 18.01.2023 № 31-15/VIII  оголошує конкурс на виконання робіт:

   лот « А » на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею 0,0300 га в смт. Чорнобай вул. Центральна для подальшого продажу права оренди на дану земельну ділянку на земельних торгах  

   лот « Б » на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з метою продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону, загальною орієнтовною площею 1,8037 га, яка розташована за межами           с. Веселий Хутір

      лот «В» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,5200 га, яка розташована за адресою смт. Чорнобай, вул. Михайла Старицького, 2

         лот «Г»  на розроблення документації із землеустрою щодо               відведення земельної ділянки площею 7,3га (кадастровий номер 7125189600:03:000:2829)  зі зміною цільового призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності, яка розташована в с. Бакаєве в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради (за межами населеного пункту)

            лот «Д»  на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно – територіальних утворень смт Чорнобай та села Савківка

            лот «Е»  на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Новоукраїнка

            лот «Є» на розроблення документації із землеустрою щодо               відведення 14 (чотирнадцяти) земельних ділянок  зі зміною цільового призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КЗЦВ: 01.01) з метою продажу права оренди земельних ділянок  на земельних торгах у формі аукціону  (згідно з додатком).

 

   Конкурс проводиться не раніше ніж через 15 робочих днів з дня оприлюднення.

    УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

   1. Дата, час і місце проведення конкурсу – 14.02.2023 року, о 14.00   кабінет заступника селищного голови 2 поверх Чорнобаївської селищної ради за адресою: смт. Чорнобай  вул. Центральна, 154

    2. Претенденти подають голові Комісії:

-  заяву на участь у конкурсі;

-  копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

-  копію паспорта (для фізичних осіб);

-  копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника;

-  письмову згоду на обробку персональних даних (для фізичних осіб)

   3. Подаються окремо у запечатаному конверті  конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат:

  по лоту  « А» - не більше 5,0 тис. грн.

  по лоту  « Б » - не більше 3,0 тис. грн.

  по лоту  « В » - не більше 3,0 тис. грн.

  по лоту  « Г » - не більше 5,0 тис. грн.

  по лоту  « Д » - не більше 60,0 тис. грн.

  по лоту  « Е » - не більше 40,0 тис. грн.

  по лоту  « Є » - не більше 70,0 тис. грн.

    4. Строк виконання робіт  по всіх лотах (крім лоту «А») – до 30 календарних днів. Строк виконання робіт по лоту «А» – до 30 календарних днів без врахування терміну на отримання витягу з містобудівної документації.

5. Кінцевий строк подання конкурсної документації – 10 лютого           2023 року.

6. Контактні телефони: 2-28-02, 0968864296.

   Суми витрат по лотах, які будуть здійснені розробником документації із землеустрою покладені на переможців земельних торгів за виключенням лотів «В», «Д», «Е».

         Усі документи та копії документів претендента посвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

    Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті не пізніше ніж за               3 робочих дні до оголошення дати проведення конкурсу за адресою: Чорнобаївська селищна рада, Золотоніський район, смт Чорнобай                       вул. Центральна, 154, сектор земельних відносин відділу житлово – комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин, кабінет 31.

     Пропозиції відкриваються головою Комісії на засіданні у день проведення конкурсу,  де буде  визначено  переможця за такими критеріями:

  • мінімальна вартість послуг по виконанню робіт;
  • мінімальний строк виконання робіт;
  • більший досвід роботи (при однакових пропозиціях вартості виконаних робіт).

   Результати роботи Комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою відображаються в протоколі та підписуються головою і членами Комісії.

Інформація про результати проведеного конкурсу  оприлюднюється на офіційному сайті селищної ради не пізніше ніж через 30 робочих днів після проведення конкурсу.

   Документація із землеустрою розроблена за умовами конкурсу  подається на затвердження  сесією Чорнобаївської селищної ради.

Додаток до лоту «Є»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь