Відбулися громадські слухання

Дата: 27.01.2023 18:27

27 січня 2023 року в адміністративному приміщенні Чорнобаївської селищної ради за адресою: смт Чорнобай,  вул. Центральна, 152  відбулися громадські слухання щодо розгляду Детального плану території, що розташована у Черкаській області, смт Чорнобай, вул. Центральна, 177, в межах земельної ділянки загальною площею 1,6302 га, кадастровий номер 7125155100:01:000:4979 для «Будівництва системи газопостачання зрідженим вуглеводним газом (ЗВГ) «Пропан-Бутан» пальників цеху по виготовленню сухого молока ПП «Імперіал плюс».

Від замовника розроблення містобудівної документації головуючим  на громадських слуханнях був заступник Чорнобаївського селищного голови Володимир Семенов.  Від розробника доповів про розроблений проект містобудівної документації проектант Анатолій Меланченко. Від ПП «Імперіал-плюс» з обгрунтуванням необхідності схвалення детального плану виступив інженер Олег Жулінський. Під час проведення громадських слухань     проведено    обговорення,  зафіксовано подання   пропозицій (зауважень) громадськості із дотриманням регламенту. Слухання відбувались у відповідності до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні». Перебіг громадських слухань та подані пропозиції (зауваження) будуть оформлені протоколом.

Фото без описуФото без опису

За результатами проведених громадських слухань підтримано та схвалено затвердження детального плану території, що розташована у Черкаській області, смт Чорнобай, вул. Центральна, 177, в межах земельної ділянки загальною площею 1,6302 га, кадастровий номер 7125155100:01:000:4979 для «Будівництва системи газопостачання зрідженим вуглеводним газом (ЗВГ) «Пропан-Бутан» пальників цеху по виготовленню сухого молока ПП «Імперіал плюс», який в подальшому має бути затверджений  рішення селищної ради в установленому законодавством України порядку.