Поліцейський офіцер Чорнобаївської громади отримав службовий автомобіль
Відповідно до Програми «Поліцейський офіцер громади» Чорнобаївської селищної ради на 2022 – 2025 роки з бюджету Чорнобаївської громади рішенням депутатів селищної ради була виділена субвенція Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області на придбання автомобіля для поліцейського офіцера громади сектору превенції Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області в сумі 650 тис.грн., а також на оплату послуг за реєстрацію транспортного засобу, сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) передбачених чинним законодавством при закупівлі транспортного засобу та придбання паливо-мастильних матеріалів на загальну суму 52 тис. 200 грн.
17 лютого Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий та поліцейський офіцер Чорнобаївської громади сектору превенції Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області Костянтин Дятченко отримали від ГУНП в Черкаській області поліцейський службовий автомобіль.
Додатково інформуємо, що Чорнобаївська громада провела ремонтні роботи та облаштувала поліцейську станцію базування для поліцейського офіцера громади відповідно до встановлених вимог. На загальну суму 297 тис. 613 грн проведено ремонт покрівлі, частковий ремонт фасадної частини та внутрішньої частини приміщення, перероблено електропроводку, замінено вікна і двері, каналізаційні і водопровідні системи, придбано і встановлено сантехніку, оргтехніку, облаштовано кабінети меблями, забезпечено доступ до мережі Інтернет та канцтоварами.
Станція знаходиться за адресою: смт. Чорнобай, вул. Слинька, 2 ( за приміщенням податкової служби).