На Черкащині створено 28 нових робочих місць завдяки програмі «єРобота»

Дата: 23.02.2023 08:06

У період дії урядової програми «єРобота» з 1 липня по 12 грудня 2022 року, 52 учасника уже отримали грантові виплати та розвивають власну справу на Черкащині. Примітно, що серед учасників, - 12 внутрішньо переміщених осіб.

Переможці отримали гранти на загальну суму в майже 12 млн. грн. Середній розмір гранту склав 232 тисячі гривень.

У рамках умов програми, грантери працевлаштували 28 людей на новостворені робочі місця.

Діючі та майбутні роботодавці планують розширити або відкрити заклади громадського харчування, хостел, магазини непродовольчих товарів, медичні центри та кав’ярні, швейне виробництво, різні сервіси, а також надавати послуги у сфері краси тощо.

За рахунок грантових коштів учасники придбали обладнання, сировину, матеріали, програмне забезпечення, оплатили оренду, послуги маркетингу та реклами тощо.

Додаткову інформацію щодо умов отримання мікрогранту можна дізнатися у відділі сприяння зайнятості Черкаського ОЦЗ за тел. 0472-63-79-90, або 0931617861

Телеграм канал обласної служби зайнятості: https://t.me/Pidtrymka_DCZ_Cherkasy

Звернутися за онлайн-підтримкою до фахівців, можна через чат-бот: https://t.me/Pidtrimka_klientiv

За поданням Чорнобаївського