Проведено засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради

Дата: 28.02.2023 12:28

28 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули та затвердили низку рішень з різних сфер життєдіяльності  громади. Зокрема:

1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Чорнобаївської селищної територіальної громади за 2022 рік.

2. Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету за 2022 рік.

3.Про  здійснення виконавчим комітетом Чорнобаївської селищної ради делегованих повноважень  органів виконавчої влади за 2022 рік.

4. Про надання дозволу  на дарування магазину з житлом та верандою та земельними ділянками на ім’я неповнолітньої дитини.

5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно неповнолітньої доньки.

6. Про  надання  дозволу  опікунської ради  щодо   призначення племінника опікуном своєї тітки.

7. Про  надання  дозволу  опікунської ради  щодо   призначення  батька опікуном своєї доньки.

8. Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

9. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

10. Про взяття на себе зобов’язань стосовно забезпечення фахівців з вищою медичною освітою на строк не менше ніж три роки безоплатним користуванням житлом, опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Члени виконавчого комітету схвалили внесення змін до рішень виконавчого комітету:

від 28.05.2021 №60 «Про затвердження порядку використання службового  автотранспорту виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради»;

від 28.05.2021 № 61 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради та складу опікунської ради»;

від 16.04.2021№ 58 «Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Чорнобаївської селищної ради»;

від 25.08.2022 № 80 «Про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг».

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Чорнобаївської селищної ради.

По завершенню  засідання виконавчого комітету Сергій Любивий провів робочу нараду з старостами старостинських округів, на якій розглянули  нагальні питання життєдіяльності: благоустрій населених пунктів громади, заготівля дров для навчальних закладів, контроль за здійсненням торгівлі  з дотриманням норм законодавства.