Про результати проведеного конкурсу

Дата: 13.03.2023 15:59

Відповідно до п.1 рішення Комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою (протокол  № 2 від 14 лютого 2023 року), що утворена розпорядженням Чорнобаївської селищної ради від 04.02.2022  № 10-0  оприлюднюється інформація про результати проведеного конкурсу не пізніше ніж через 30 робочих днів з дня його проведення на офіційному   веб-сайті Чорнобаївської селищної ради.

Всі заяви про участь у конкурсі та документація від суб'єктів господарювання що надійшли по лотах були розглянуті членами Комісії, принцип конкурентності дотриманий.

Головним чинником при визначені переможців була запропонована менша вартість послуг по виконанню робіт.

Пропозиції від членів Комісії розглядалися і були враховані.

У представників претендентів до роботи Комісії та результатів конкурсного відбору зауважень не надходило.

Рішення Комісії:

лот « Б »

на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності з метою продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону, загальною орієнтовною площею 1,8037 га, яка розташована за   межами    с. Веселий Хутір

Переможець ФОП Орда Р.В.

лот «В» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,5200 га, яка розташована за адресою смт. Чорнобай, вул. Михайла Старицького, 2

2.ФОП Бондар Д.М.

Переможець ФОП Бондар Д.М.

лот «Г»  на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 7,3га (кадастровий номер 7125189600:03:000:2829)  зі зміною цільового призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності, яка розташована в с. Бакаєве в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради (за межами населеного пункту)

Переможець ФОП Орда Р.В.

лот «Д»  на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративнотериторіальних утворень смт Чорнобай та села Савківка

Переможець ФОП Орда Р.В.

лот «Е»  на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Новоукраїнка

2.ФОП Бондар Д.М.

Переможець  ФОП Орда Р.В.

лот «Є» на розроблення документації із землеустрою щодо  відведення 14 (чотирнадцяти) земельних ділянок  зі зміною цільового призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ: 01.01) з метою продажу права оренди земельних ділянок  на земельних торгах у формі аукціону  (згідно з додатком).

1. ФОП Індутний П.І.

2.ФОП Бондар Н.М.

Переможець ФОП Індутний П.І.