Відкритий обласний турнір з дзюдо «Зірочки татамі»

Дата: 18.03.2023 09:08

17 березня 2023 року в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов відкритий обласний турнір з  дзюдо «Зірочки татамі» серед хлопців та дівчат 2007-2009 та 2011-2013 років народження, в якому взяли участь команди з Черкас, Яготина (Київська область), Згурівської ОТГ (Київська область), Світловодська, Корсунь-Шевченківського, Шполи, Канева, Драбова, Сагунівки (Черкаський район) та  команди Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад.

З 1985 року в селищі Чорнобай функціонує дитячо-юнацька спортивна школа з своїми спортивними традиціями та досягненнями. Школа взяла конкретний напрямок роботи: три види спорту, які на даний час на Чорнобаївщині користуються найбільшою популярністю. Одним з важливих напрямків є ДЗЮДО.

За ці роки школа дала старт 7 майстрам спорту та більше 40  кандидатам в майстри спорту, першорозрядникам та спортсменам юнацьких розрядів. Крім цього, дзюдоїсти ДЮСШ ставали чемпіонами України, неодноразово чемпіонами області, постійно входять до складу збірної команди області. І маємо надію, що вихованці Чорнобаївської ДЮСШ колись будуть чемпіонами світового рівня.

Традиційно турнір було розпочато урочистою церемонією відкриття, на якій до учасників та гостей змагань з вітальним словом звернулися Чорнобаївський селищний голова  Сергій Любивий, начальник Золотоніської районної військової адміністрації Ірина Тернова, голова благодійного фонду Микола Бабак, почесний президент обласної федерації з греко - римської боротьби в Черкаській області, почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко. Виступаючі висловлювали вдячність Збройним Силам України  за можливість дітям займатися спортом та зростати патріотами своєї землі та гідними наступниками нашого земляка - всесвітньо відомого борця, чемпіона-чемпіонів Івана Максимовича Піддубного. Всім учасникам турніру побажали технічної і чесної боротьби, великого спортивного азарту, наполегливості  і, звичайно, спортивних перемог.

198  юних дзюдоїстів взяли участь у турнірі та показали високу майстерність, добру фізичну підготовку та волю до перемоги.

В запеклій боротьбі вихованці Чорнобаївської  ДЮСШ показали свій бойовий дух, майстерність та отримали призові місця:

Керей Олександр   в.к. до 73 кг ( В.Бурімка)

Бондаренко Юлія  в.к.до 52 кг ( Чорнобай)

Грицай Кіріл  в.к. до 50 кг ( Чорнобай)

Чередніченко Артур  в.к.до 50 кг ( В.Бурімка)

Півторака Олеся в.к.до 36 кг ( Іркліїв)

Пахомова Анастасія в.к.до 40 кг ( Чорнобай)

Музика Євгенія  в.к.до 32 кг ( Чорнобай)

Тертишник Софія в.к. до 44 кг  ( М.Бурімка)

Циндренко Софія  в.к.до 32 кг  ( В.Бурімка)

Бородуліна Анастасія в.к.до 36 кг  ( Чорнобай)

Кравченко Аліна  в.к. до 48 кг ( М. Бурімка)

Сукач Олександр в.к.до 34 кг  ( Богодухівка)

Базило Аня  в.к.до 48 кг ( М.Бурімка)

Лук'яненко Ілона  в.к. до 52 кг ( М. Бурімка)

Плохута Васіліса  в.к. до 52 кг  ( В.Канівці)

Волошина Настя в.к.+48  кг  ( Чорнобай)

Керей Каріна в.к.до  48  кг ( В.Бурімка)

Тараненко Анастасія  в.к.до 48 кг ( Мохнач)

Пахомов Дмитро  в.к.до 55 кг ( Чорнобай)

Мархоцький Іван  в.к.до 38 кг ( В.Бурімка)

Гладкий Артем  в.к. до 42 кг ( Чорнобай)

Олішевич Володимир до 46 кг ( М.Бурімка)

Олішевич Олександр до 46 кг ( М. Бурімка)

Плахота Сергій в.к.до 50 кг  ( М. Бурімка)

Червенчук Євгенія  в.к.до 28 кг  ( В. Бурімка)

Керей Олександр  в.к.+73 кг ( В.Бурімка)

Науменко Владислав до 34 кг ( Богодухівка)

Головко Олександра до 36 кг ( В.Бурімка)

Павлич Єлизавета в.к.до 44 кг ( Чорнобай)

Шепель Софія  в.к.до 44 кг ( Чорнобай)

Юрченко  Софія  в.к. до 40  кг ( В.Бурімка)

Керей Аліна  в.к.до 57 кг ( В.Бурімка)

Юних спортсменів   палко підтримували вболівальники, серед них за своїх дітей вболівали цілі родини.

Саме такі турніри, як «Зірочки татамі»,  виховують майбутніх олімпійців та формують у юних спортсменів   характер, почуття  товариства, уміння  в умовах змагань домагатися  перемоги, а також бажання до цілеспрямованого багаторічного спортивного вдосконалення.

Вітаємо наших вихованців та тренерів з перемогою.