Перемоги у проєктній діяльності працівників закладів культури Чорнобаївської селищної ради.

Дата: 23.03.2023 14:53

Працівники Комунального закладу «Публічна бібліотека Чорнобаївської  селищної ради» здобули перемогу у грантовому конкурсі від Міжнародного  благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» на реалізацію арт-проекту «Сильні разом» із залученням коштів від Європейського Союзу в сумі 65 000 грн.

Управлінням у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської обласної держаної адміністрації проводився конкурс з визначення проектів, заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами за напрямками:

-  створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді, її участі та інтеграції у суспільне життя;

-  національно – патріотичне виховання.

Серед молодіжних проектів Чорнобаївська ініціативна група «Академія правильного настрою» здобула перемогу з проектом конкурсу обласного рівня для творчо-обдарованої молоді «Лісовий казан»,  який буде проведено в м.Черкаси в серпні 2023 року. Фінансування від обласного бюджету 20 000 грн.

Національно-патріотичний напрямок представила ініціативна група «Чорнобаївська хвиля 105.5 ФМ» з проектом «Дорога додому». В загальнообласному рейтингу вибороли 4 місце та 20 000 грн для реалізації проекту, який стимулює туристично-пізнавальний потенціал громади, що  направлено на збереження, розвиток та промоцію народних ремесел та промислів.

Вітаємо з досягненнями та бажаємо нових звершень.