Чорнобаївська територіальна громада

Яких працівників потребують аграрії Черкащини

Дата: 27.03.2023 10:53
Кількість переглядів: 100

Весняна посівна кампанія розпочалась на Черкащині. Минулого року за показником урожайності зернових культур Черкащина ввійшла до п’ятірки лідерів серед областей України.

Функціонування цієї галузі є стратегічно важливим для утримання економіки держави. Усвідомлюючи це, підприємства сфери сільського господарства продовжують роботу попри всі складнощі війни.

Нині аграрії області найчастіше шукають: трактористів, слюсарів-ремонтників, робітників з догляду за тваринамиоператорів машинного доїння, тваринників, плодоовочівників, птахівників та механіків.

Заробітна плата фахівців залежить від їх спеціалізації та досвіду роботи. Так, середня заробітна плата птахівника близько 20 тис. грн, механіка – 18 тис. грн, а дохід тракториста може коливатися від 10 до 22 тис. грн.

Рівень оплати праці спеціаліста залежить, у першу чергу, від займаної посади. У сезон польових робіт механізатори та водії можуть заробляти більше.

Водночас можна обрати якісні вакансії, де роботодавець пропонує підвіз до місця роботи, або ж надає тимчасове житло. Лідером серед таких працедавців в області є  ПРАТ «Миронівська птахофабрика».

До речі, Черкаська обласна служба зайнятості сприяє організації професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців. Навчання за професіями сільськогосподарського напрямку можна опанувати, як у закладах освіти області, так і в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Детальніше за покликанням: https://is.gd/edjuZQ

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості, можна отримати онлайн на офіційному телеграм-акаунті Черкаської обласної служби зайнятості: https://t.me/Pidtrimka_klientiv, а також за номерами телефонів «гарячої лінії»: +38 (093) 1617861; +38 (068) 2212174; (0472) 63-98-04

За поданням Чорнобаївського управління

Золотоніської філії Черкаського ОЦЗ