Дата: 24.03.2023 15:33

ідповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Чорнобаївської селищної ради; 19901, смт.Чорнобай, вул. Центральна,154, код за ЄДРПОУ –  44033246.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Послуги з поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час бойових дій, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України код за ДК 021:2015– 98370000-7 «Поховальні та супутні послуги»
  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 300000,00 грн. (Триста тисяч грн. 00 коп.)  з урахуванням ПДВ.
  1. Процедура закупівлі: відкриті торги особливостями.
  1. Мета проведення закупівлі: з метою проведення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час бойових дій, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку № 2 до тендерної документації.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до річної потреби, та затвердженого кошторису на 2023рік.
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.
  1. Посилання   на   процедуру    закупівлі    в    електронній    системі    закупівель:

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (Додатку № 2 до тендерної документації) :

В зв’язку з прийнятим рішенням про забезпечення проведення поховань військовослужбовців, які загинули (померли) під час бойових дій, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, проводиться відповідна закупівля.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі

Одна послуга з поховання  військовослужбовця, які загинув (помер) під час бойових дій, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України повинна включати в себе:

1. Специфікація

Найменування

Вимога

Копання могили

Включає в себе копання могили ручним способом, опускання  труни  з  тілом  померлого  в могилу,  закопування могили, формування могильного насипу, встановлення хреста та вінків.

Послуги з перевезення тіла померлого

Послуга виконується  спеціалізованим транспортом від моргу до будинку (квартири) і від будинку (квартири) до місця поховання

Перенесення труни з тілом покійного до будинку (квартири)

Табличка намогильна

Матеріал - пластик.

Розмір не менше ніж 23см*17см

Хрест

Матеріал – дерево,  лакований

Труна

Матеріал – дерево, лакована

Подушка в труну

Наповнювач – стружка.

Наволочка на подушку в труну

По розміру повинна підходити до подушки

Покривало

Розмір не менше ніж 1м*2м

Інша ритуальна атрибутика

Носки, труси, вінки, рушники, простирадло

2. Термін надання послуг: до 31.12.2023 р.

3. Місце надання послуг: Чорнобаївська селищна територіальна громада.

Учасник гарантує:

• надання послуг згідно з вимогами діючого законодавства;
  • на період надання послуги мати в штаті достатню кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • забезпечення працівників необхідними засобами захисту та використовувати їх за призначенням;
  • застосовування технічно справних машини, механізмів і пристроїв;

дотримання правилами охорони праці та впроваджує всі необхідні заходи запобігання забруднення навколишнього середовища.