ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ «ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ БУДІВЕЛЬНИКІВ НА ВУЛИЦЮ ОЛЕГА КРАВЦОВА с. ЛУКАШІВКА ЛУКАШІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ»

Дата: 03.04.2023 12:04

Зміст питання, що вносилося на громадське обговорення:

Організатор громадського обговорення:

Чорнобаївський селищний голова  Любивий С.В.

Термін проведення обговорення: 25.01.2023 - 27.03.2023.

Форма проведення: електронна консультація.

Правові підстави: стаття 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пункт 20 статті 42, частина восьма статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989, протокол засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць,  об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Чорнобаївської селищної ради від 25.01.2023 щодо перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова (загиблого захисника України) с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу, розпорядження від 25.01.2023 №5-о «Про проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу».

Пропозиції від громадськості не надходили.

Відповідно до пунктів 2, 3 розпорядження від 25.01.2023 №5-о «Про проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу» звіт про проведення громадського обговорення підлягає опублікуванню на офіційному сайті Чорнобаївської селищної ради.

Питання «Про перейменування вулиці Будівельників на вулицю Олега Кравцова с. Лукашівка Лукашівського старостинського округу» буде внесено на розгляд чергової сесії Чорнобаївської селищної ради.

ПОГОДЖЕНО:

Заступник  селищного  голови

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення - начальник управління документообігу, організаційної та інформаційної роботи апарату селищної ради

Вікторія КИКОТЬ

Оксана БРАГІНЕЦЬ