Шановні працівники Чорнобаївського комунального поліграфічного підприємства!

Дата: 27.05.2023 06:00

Прийміть щирі вітання  з Днем працівників видавництва, поліграфії і книгорозповсюдження!

Видавнича справа, друковане слово стали одними з визначальних факторів формування національної свідомості українців. Серед розмаїття джерел інформації друкована продукція залишається найпоширенішою і найдоступнішою.
   Відтворена думка, слово на папері, як засіб спілкування з читачем, набуває небувалої ваги в нинішніх умовах інформаційного протистояння.
  Ваш  інформаційно-рекламний тижневик  «Наше слово»  демонструє, що   слово теж воює і є могутньою зброєю в захисті рідної землі, відстоюванні свободи й незалежності рідного народу, загальнолюдських цінностей.  Ваша праця важлива і необхідна.    Щира вдячність за самовідданість всім працівникам, ветеранам, хто творив і творить часопис Чорнобаївського краю в різні роки.

Бажаю усім співробітникам галузі міцних крил,  цікавих і  вагомих матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення, не зупинятися на досягнутому, активно впроваджувати новітні розробки та технології, які дозволять збільшувати випуск друкованої продукції найвищого рівня якості.

Всім нам  перемоги і   миру!

Все буде Україна!

З повагою –