Чорнобаївська територіальна громада

З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 14 тисяч громадян

Дата: 29.05.2023 08:26
Кількість переглядів: 55

Протягом січня-квітня 2023 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися майже 14,7 тис. громадян, які шукали роботу. З них - 12,0 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Допомогу по безробіттю отримували майже 8,1 тис. осіб.

За видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовані у сільському, лісовому та рибному господарствах (28,8%), сфері оптової та роздрібної торгівлі (17,0%) та у переробній промисловості (16,9%).

Середня заробітна плата у вакансіях, які є у базі даних обласної служби зайнятості, становила 10021 грн. За видами економічної діяльності, найбільше вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (27,4%), у сфері оптової та роздрібної торгівлі (13,2%), сфері сільського, лісового та рибного господарств (12,9%) та на транспорті (10,5%).

За поданням Чорнобаївського управління

Золотоніської філії Черкаського ОЦЗ