Чорнобаївська територіальна громада

Проведено засідання комісії з питань ТЕБ НС

Дата: 29.05.2023 11:09
Кількість переглядів: 90

29.05.2023 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради, на якому проаналізовано стан підготовки до купального сезону і літнього відпочинку у 2023 році та  запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади.

Фото без опису

Мурав’я Олег Володимирович, перший заступник селищного голови, проінформував, що на території громади визначені 2 місця масового відпочинку населення на водних об’єктах:

приберегова зона р.Ірклій смт Чорнобай (за адресою: вул. Старицького, на правому березі річки Ірклій), визначено рішенням виконавчого комітету від 07.06.2022 р № 51;

сільський ставок у с.Савківка, визначено рішенням виконавчого комітету від 29.05.2012 р.№ 45.

Дані місця масового відпочинку не в повній мірі відповідають вимогам Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів.

Крім цього, на обліку Головного управління ДСНС в Черкаській області перебуває  8 стихійних місць масового відпочинку на воді, де купатися небезпечно:

стихійний пляж на р.Ірклій, с.Великі Канівці

стихійний пляж на р.Ірклій, с.Малі Канівці

стихійний пляж на р.Ірклій, с.Богодухівка

ставок в межах с.Мала Бурімка

ставок «Байлемів» в межах с.Велика Бурімка

ставок в межах с.Хрестителеве

розливи р. Сули в с. Михайлівка

розливи р. Сули в с.Мохнач.

Комісією прийняті рішення:

- про створення комісії  з перевірки готовності до роботи у літній період місць масового відпочинку населення, які розташовані на території громади, та проведення перевірки готовності місць масового відпочинку громади з підписанням відповідних погоджувальних документів за умов виконання  Державних санітарних норм і правил утримання територій населених місць та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів;

- про визначення місць, що заборонені для купання із встановленням щитів з  написами «Купатися заборонено!»;

- про забезпеченння визначення якості води р. Ірклій та ґрунту (піску) в частині бактеріологічної, паразитологічної та хімічної  забрудненості у визначених місцях відпочинку населення.