Проведено пізнавально-розважальну програму «Думками навиворіт»

Дата: 01.06.2023 13:15

1 червня, в  Міжнародний день захисту дітей,   відділенням соціальної роботи комунальної установи «ЦНСП Чорнобаївської селищної ради» спільно із службою у справах дітей Чорнобаївської селищної ради, Чорнобаївським РВ з питань пробації ЦМУ та відділом поліцейської діяльності №2 було організовано розважально-пізнавальну програму «Думками навиворіт»  для дітей  наших захисників.

На Центральному стадіоні селища зібралося більше 50 дітей різного віку з усіх населених пунктів  нашої громади. Танцювали,  стрибали, робили повітряні фігури, сміялися і, навіть,  обіймалися – таким було  знайомство один з одним. А далі, об’єднавшись у групи (відповідно віку), учасники свята відправилися у веселу подорож, щоб отримати різноманітні емоції, а  в кінці  розповісти про них. Враховуючи вікові особливості, дитячі інтереси та психотипи дітей, було створено чотири станції. Всі учасники могли пограти в цікаві рухливі ігри, згадати свої улюблені мультики, позмагатися в спритності, отримати нові знання про закон, право, українські традиції, пройти смугу перешкод та отримати патріотичне тату. В кінці першої частини свята стадіон замайорів дитячими посмішками та різнокольоровими кульками.  З  позитивним настроєм, втомлені, але щасливі, діти отримали  смаколики.

Одним із завдань  цього заходу було зарядити позитивом та  подарувати дітям, батьки яких захищають нашу країну, щасливі хвилини відпочинку та спілкування. А ще дати змогу дітям отримати різні емоції, розповісти про важливість кожної та навчити  керувати  ними.  Усі організатори свята задоволенні результатом, бо очі кожної  дитини світилися щастям.