Вшанували пам'ять земляка турніром з міні-футболу.

Дата: 01.07.2023 17:39

Сьогодні, 1 липня,  на стадіоні зі штучним покриттям ЗОШ №1 у смт Чорнобай відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, який був  присвячений вшануванню пам'яті нашого земляка, жителя смт Чорнобай, колишнього гравця футбольної команди «Ветеран», Володимира Шевченка.

Весь життєвий і трудовий шлях Володимира Івановича  пройшов в рідному селищі. Любив свою родину, роботу і був фанатом футболу, яким почав займатися ще в далекі 80-ті роки. Футбольний клуб «Хлібороб - Чорнобай», учасником якого був Володимир Іванович, неодноразово виступав на першість України.

Більше 15 років Володимир Шевченко присвятив себе ветеранській футбольній команді «Чорнобай». Для нього футбол був справою всього його життя.

Турнір відбувся за організаційної підтримки відділу культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради та спонсорської підтримки ПП «Імперіал Плюс».

Традиційно  під час відкриття турніру звучав державний гімн України.

Фото без описуФото без опису

За головний кубок   з міні-футболу серед ветеранів змагалися чотири команди:

«Чорнобай» (Золотоніський р-н, Черкаська обл.),

«Маньківка» (Уманський р-н, Черкаська обл.),

«Бровари» (Броварський р-н, Київська обл.),

«Лохвиця» (Миргородський р-н, Полтавська обл.).

На турнірі була присутня дружина Володимира Івановича та сини з сімями.

До всіх присутніх звернувся  Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий, який привітав  учасників турніру, подякував їм за бажання і наполегливість у зайнятті улюбленим видом спорту - футболом та побажав  гравцям  цікавої спортивної гри і перемоги.

Присутні хвилиною мовчання вшанувати пам’ять свого земляка.

З першої і до останньої хвилини ігрового часу на майданчику точилась запекла боротьба, а гравці намагалися   принести перемогу своїй команді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія нагородження. В результаті напруженої спортивної боротьби, за результатами всіх ігор цього турніру, перемогу отримала команда  «Чорнобай».

ІІ місце – «Маньківка»

ІІІ місце – «Бровари»

ІV місце  – «Лохвиця»

Фото без описуФото без опису

Кращими гравцями турніру визнано  Сергія  Вінніченка  (смт Чорнобай), Олексія  Ковтуна  (м.Бровари),  Андрія Литвиненка  (смт Маньківка)  та  Олександра  Луценка  (м.Лохвиця).

Відзначили суддів турніру  Юрія Музику та  Станіслава Жовтова.

Вітаємо команди із черговими спортивними здобутками!