Минає рік вічного жалю і світлої пам’яті Героя – захисника.

Дата: 13.07.2023 12:53

Лише 23 роки  відміряла доля загиблому захисникові України – ВЕДМЕДЕНКУ  РОМАНУ  ОЛЕКСАНДРОВИЧУ.

Відданий військовій присязі, вірний українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, командир розвідувального взводу, лейтенант Роман Ведмеденко,  13 липня 2022 року підірвався на міні під час виконання бойового завдання.

Сьогодні, у річницю   загибелі Героя - оборонця Романа Олександровича, дружина захисника, Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий, перший заступник селищного голови Олег Муравя, заступник селищного голови Вікторія Кикоть, староста Малоканівецького старостинського округу Микола Коваль,  діловод Великоканівецького старостинського округу Альона Кулик   та односельці відвідали його могилу, поклали квіти і вшанували пам`ять загиблого  захисника хвилиною мовчання.

Рік гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті. Йдуть у засвіти найкращі життя. Ті, кому б  творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем…

Низький уклін та вічна пам'ять воїну, який  загинув, захищаючи право кожного  українця жити у вільній країні, за наше з вами вільне і мирне майбуття.

Світла пам’ять про мужнього захисника  Ведмеденка Романа Олександровича назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам'ять і шана Герою-захиснику України!