Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 24.07.2023 16:29

24 липня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

На комісії було розглянуто 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

За результатами засідання комісії, на правопорушників накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.

Ще раз наголошуємо жителям громади щодо неухильного дотримання законів України, відповідального ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню правопорушень.