Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 11.08.2023 11:45

11 серпня 2023 року  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Чорнобаївської селищної  ради під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї.

На комісії було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення: 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння); протокол та матеріали справи    про правопорушення, передбачене ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння); протокол та матеріали справи  за ст.152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

При вирішенні питання про накладання адміністративного стягнення, комісія враховувала норми чинного законодавства про адміністративні правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, його майновий стан, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність.

За результатами засідання комісії, на правопорушників накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.