Дружня зустріч команд у відкритому турнірі з пляжного волейболу

Дата: 13.08.2023 17:52

13 серпня любителі волейболу зібрались у місці масового відпочинку   на прибереговій зоні р.Ірклій в смт Чорнобай, де відбувся ІІ відкритий турнір Чорнобаївської територіальної громади з пляжного волейболу серед жіночих команд та з нагоди Міжнародного дня молоді.

Фото без описуФото без опису

Кожен присутній мав можливість долучитися до благодійної справи - збору коштів на потреби наших  оборонців, які сьогодні захищають Україну від російських окупантів.

Турнір проведений за організаційної підтримки Чорнобаївської селищної ради, відділу культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради та Чорнобаївського селищного фізкультурно-оздоровчого клубу.

Відкрив турнір Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий, який привітав учасників змагань.

У  благодійному турнірі взяло участь сім  команд: 3 команди із Чорнобай,  2 з Лукашівки, Лящівки (Іркліївська громада)  та Зорівки (Зорівська громада).

Усі ігри відбулися в максимальній спортивній напрузі. Волейболістки кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. В результаті такої безкомпромісної гри, фактично до останнього розіграшу важко було спрогнозувати, хто саме стане переможцем спортивної зустрічі. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Тому, гравці мали чудову нагоду насолодитися  цікавою грою, а глядачі активно вболівали за улюблену команду.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За результатами матчів переможцями та призерами турніру стали:

1 місце –  Лукашівка

2 місце – Чорнобай «ДЮСШ»

3 місце – Лящівка (Іркліївська ТГ)

Фото без описуФото без описуФото без опису

Кращим гравцем визнано Каріну Цаплю,  кращим вболівальником  - Василя Олексієнка. Приз глядацьких симпатій  отримала Вікторія Зубенко, а Подяку «Воля до перемоги» команда з Чорнобай.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості отримали всі учасники змагань. Навіть у воєнний час ми мали можливість внести спорт у наше сьогодення. Адже спорт не лише додає здоров'я, а й загартовує характер та волю.

Дякуємо усім причетним за організацію та чудову можливість відпочити та провести час із користю для себе!

Слава Збройним Силам України, завдяки яким ми можемо займатись спортом, завдяки яким у нас є СЬОГОДНІ!

Слава Україні!