До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

Дата: 08.09.2023 12:20

21 вересня 2023 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради відбудеться тридцять сьома сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про надання дозволу на проведення будівельно-монтажних робіт системи резервного (безперебійного) автономного джерела живлення (РАДЖ).

2. Про затвердження  кошторисної  документації.

3. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  22.12.2022 №30-16/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2023 рік (2357700000)».

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2022 №30-10/VIII «Про надання дозволу на передачу майна селищної комунальної власності» зі змінами від 18.01.2023.

5. Про прийняття майна до селищної комунальної власності.

6. Про надання дозволу на встановлення торгових павільйонів, воріт з вивіскою та бетонного забору з хвірткою в смт Чорнобай на земельній ділянці 7125155100:01:000:0722.

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 17.08.2023 №36-14/VIII Про надання дозволу на будівництво вуличного освітлення від ТП-548 в смт Чорнобай та від ТП-454 в с. Велика Бурімка та реконструкцію вуличного освітлення від ТП - 36 в смт Чорнобай.

8. Про надання дозволу на передачу майна селищної комунальної власності.

9. Про надання дозволу на списання майна селищної комунальної власності.

10. Про передачу земель комунальної власності в оренду для городництва.

11. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо передачі земель комунальної власності в оренду для городництва.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, що передані громадянам у приватну власність згідно Декрету Кабінету Міністрів України, земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, а також земельних ділянок на яких розташовані житлові будинки, інші будівлі та споруди та передачу їх у приватну власність громадянам.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу їх у постійне користування.

14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

15. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

16. Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

17. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під існуючим кладовищем.

18. Про внесення змін до рішень селищної ради від 27.04.2023 №33-39/VIII та від 15.06.2023 №34-37/VIII.

19. Про формування земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.

20. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Іркліївської територіальної громади.

21. Про розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Чорнобаївської територіальної громади.

22. Про розгляд клопотання ПП «Естейт Дівелоп».

23. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки – 52.

24. Про передачу в постійне користування  земельної ділянки комунальної власності.

25. Про  розроблення  проекту землеустрою  щодо організації  і встановлення меж територій  історико-культурного призначення.

26. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.04.2023  №33-45/VIII.

27. Про затвердження детального плану території.

28. Різне.

Інші питання, які будуть внесені на розгляд сесії у відповідності до вимог Регламенту Чорнобаївської селищної ради.