Дата: 14.09.2023 08:30

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» 19901, смт. Чорнобай, вул. Центральна 154, код за ЄДРПОУ 44131705.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота)  та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021-2015 (CPV): 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 75 816,82 грн з ПДВ.

4. Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

5. Мета проведення закупівлі: існує необхідність в закупівлі природного газу обʼємом 4580 м3 для забезпечення природним газом будівель, що знаходяться в підпорядкуванні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради».

6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування

Одиниця  виміру

Технічна та якісна характеристика

1.

Природний газ

Метри кубічні

4580

Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, та зазначені в Додатку 2 до тендерної документації.

7. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на четвертний квартал 2023 року (01.10.2023-31.12.2023 р.) та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу для бюджетних установ Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 р. № 896), та відповідно до кошторису на 2023 рік.

8. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначається з урахуванням положень Закону України «Про ринок природного газу», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 р. № 896).

9. Посилання   на   процедуру    закупівлі    в    електронній    системі    закупівель: