Поповнення спортивного інвентарю від селищної ради

Дата: 03.07.2018 17:00

Селищний голова, Алла Мірошниченко, впевнена в тому, що в Чорнобаї є справжні спортсмени, які завжди демонструють вправну гру, тим самим відстоюючи рідне селище.

В 2018 році, за кошти селищного бюджету, придбано нові спортивні форми італійського бренду «Joma» для молодіжної та ветеранської команд з футболу, гравців волейбольної збірної та спортивні костюми цього ж бренду для спортивної команди з пауерліфтингу «Вікінг».

Нещодавно, до спортивного інвентарю волейбольної та футбольних команд додалися ще й новенькі м’ячі - 2 футбольних та 1 волейбольний.

Селищний голова наголосила на тому, що підтримка спортивних хлопців та дівчат буде проводитися постійно, адже здорова нація – це наше майбутнє!