Напередодні літніх свят проведено суботник

   Наприкінці червня та на початку липня в Україні, щороку, відзначаються важливі події - День молоді, День Конституції України та свято Івана Купала. 20 червня, в селищі Чорнобай, було проведено суботник за участю працівників апарату Чорнобаївської селищної ради, працівників благоустрою селищної ради, представників відділу культури і туризму райдержадміністрації, районного будинку культури, КП «ВУЖКГ» та КП «Чорнобай-ринок».

  Спільними зусиллями прибрано всю територію, де зазвичай відбуваються гуляння чорнобаївців. Не дивлячись на червневу спеку, всі активно включилися в роботу, адже сміття, листя, трави та гілля було чимало. Прибрано приберегову зону річки Ірклій, облагороджено територію літнього майданчика, обрізано сухе гілля, викошено траву та розчищено чагарники. За короткий термін вся територія набула охайного та привабливого вигляду. Було зроблено багато роботи, тому можемо запевнити, що для проведення свят селище готове.

   В святкові дні в селищі Чорнобай буде проведено ряд заходів. Запрошуємо відсвяткувати День молоді та День Конституції України.

  Крім того, в селищі заплановано свято Івана Купала, про час та програму якого повідомимо згодом.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *