До уваги керівників підприємств, установ, організацій та приватних підприємців!

В зв’язку з погіршенням погодних умов, Чорнобаївська селищна рада звертається до всіх суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності селища щодо прибирання прилеглих до об’єктів господарювання територій від снігово-льодяних утворень.

Наголошуємо на необхідності ТЕРМІНОВО організувати роботи по належному очищенню під’їзних шляхів, тротуарів та східців  до власних об’єктів від снігу та льоду в межах, встановлених «Правилами благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях», затверджених рішенням сесії  Чорнобаївської селищної ради від 12.10 2017 року № 24-5/VII (з повним текстом правил можна ознайомитись на офіційному сайті Чорнобаївської селищної ради: https://chornobay-rada.gov.ua/pravila-blagoustroju-smt-chornobaj-11-24-13-08-06-2018/).

Особливу увагу слід приділити доріжкам на схилах та зовнішнім східцям. При ожеледиці обов’язково посипати доріжки піском або піщано-сольовою сумішшю.

Чорнобаївська селищна рада