Для Чорнобаївського центру первинної медико-санітарної допомоги придбано новеньке авто

Дата: 20.07.2018 16:19

На 27-мій та на 28-мій сесіях Чорнобаївської селищної ради, депутатами селищної ради, було виділено кошти на придбання автомобіля спеціального користування та на співфінансування для придбання мамографа на загальну суму 902 000 грн.

Відтепер, для більш якісного медичного обслуговування жителів Чорнобаївської громади, за кошти Чорнобаївської селищної ради, для комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради придбано новенький «Fiat Doblo» 2017-го року випуску на загальну суму 409, 900 грн.

Як зазначила селищний голова Чорнобаю, Алла Мірошниченко: «Підтримка медичної сфери в Чорнобаївській громаді буде продовжуватися постійно. Придбання автомобіля для медичної установи – велика необхідність, адже ми і надалі, разом із районною владою, будемо намагатися оновлювати та покращувати медичні послуги для жителів Чорнобаївської громади».