Черкаська область, Золотоніський район

Новини футболу

Дата: 23.07.2018 17:26
Кількість переглядів: 772

22 липня цього року свій заключний поєдинок першого кола ФК Чорнобай провела на виїзді в селі Мала Бурімка. Цього дня чорнобаївці просто «розгромили» свого опонента на полі та здобули переконливу, на цей момент, перемогу.
   Матч розпочався доволі феєрично - вже на другій його хвилині, вдалою грою на добиванні, рахунок відкрив Сергій Яковенко. А вже через десять хвилин, головою з кутового, замкнув подачу Дмитро Тріандафіліді. Гості продовжили грати в тому ж темпі, ігноруючи даремні намагання господарів поля. Фінальна частина першого тайму завершувалася ще одним переможним дублем від кращого бомбардира в цьому сезоні Владислава Головні. Крім того, ще один гол додався завдяки вправній грі Олександра Нікітенка. Тож, фінальний рахунок першого тайму - 0:5 на користь ФК Чорнобай.

Фото без опису

Другий тайм, також, змусив вболівальників добряче понервувати, адже  на перших його хвилинах рахунок став зовсім неочікуваним та фантастичним - Ігор Жовтов забив відразу два голи. Після цього чорнобаївські гравці трішки розслабились та зменшили тиск. Цим скористались господарі поля із Малої Бурімки, які, буквально за п’ять хвилин від початку тайму, забили перший гол. Два удари були заблоковані воротарем та оборонцями, але третій м’яч встиг втрапити до воріт чорнобаївської команди. Крім того, гравцями із Малої Бурімки був призначений та впевнено реалізований одинадцятиметровий удар, після чого рахунок став 2:7. Проте, гравці ФК Чорнобай не розгубилися та налаштувалися на переможний фінал - останні два голи забили Ігор Гордій та Ігор Жовтов, які продемонстрували молодшим гравцям команди вправну гру та впевненість в перемозі.

Гра Чорнобай - Мала Бурімка завершилася рахунком 2:9 на користь чорнобаївських спортсменів.

Вітаємо хлопців із впевненою перемогою! Можна тільки позаздрити відданим уболівальникам Чорнобаю, які відвідали цей матч та побачили зливу голів від своєї команди.