В Чорнобаївській територіальній громаді представлено новообраного голову, оновлений склад депутатського корпусу та ухвалено перші важливі рішення: відбулася перша сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання

Дата: 26.11.2020 17:34

25 жовтня 2020 року відбулися перші місцеві вибори голови та депутатів до Чорнобаївської селищної ради, до якої увійшли: Богодухівська, Великобурімська, Великоканівецька, Веселохутірська, Красенівська, Лукашівська, Малобурімська, Мохнацька, Новожиттівська, Новоукраїнська, Привітненська, Франківська та Хрестителівська сільські ради. За результатами встановлення підсумків голосування головою Чорнобаївської селищної ради обрано Любивого Сергія Васильовича, за якого проголосувало 2004 виборці (31,5% від загальної кількості голосів).

До складу ради обрано 26 депутатів:
Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»:

1. Дмитренко Василь Миколайович
  2. Карпань Юрій Миколайович
  3. Дернова Тамара Павлівна
  4. Циба Леонід Іванович
  5. Головня Ростислав Миколайович
  6. Лук’ященко Іван Іванович
  7. Лихошерст Сергій Васильович
  8. Колотій Олена Леонідівна
  9. Лук’яненко Тетяна Іванівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»:

1. Мірошниченко Алла Олексіївна
  2. Саюн Олексій Борисович
  3. Мовчан Лариса Василівна
  4. Чуба Сергій Іванович
  5. Бурган Інна Анатоліївна
  6. Писаренко Валерій Миколайович

Черкаська обласна організація партії
«Всеукраїнське об’єднання «СЛУГА НАРОДУ»:

1. Рибчик Тетяна Іванівна
  2. Новосельська Ірина Миколаївна
  3. Цегельник Владислав Володимирович
  4. Шепель Олександр Володимирович
  5. Антонович Василь Миколайович

Черкаська територіальна організація Політичної партії
«Європейська солідарність»:

1. Чупрун Анатолій Федорович
  2. Пурденко Роман Русланович
  3. Воробйов Олександр Трохимович
  4. Тарасенко Любов Олексіївна

Черкаська територіальна організації політичної партії
«РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»:

1. Пошиваник Ольга Юріївна
  2. Брагінець Василь Миколайович

Голова територіальної виборчої комісії Тетяна Зубенко зачитала протокол про результати виборів до Чорнобаївської селищної ради, які відбулися 25 жовтня. Обраний на посаду селищного голови Сергій Любивий склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування, новообрані депутати отримали посвідчення та вперше стали учасниками прийняття важливих рішень Чорнобаївської громади.
   Сергій Любивий подякував виборцям за підтримку і довіру та закликав новообраних депутатів, представників підприємств, установ, організацій та бізнесу, священнослужителів, громадських активістів та жителів громади до співпраці.
   В ході роботи було розглянуто 26 питань порядку денного, серед яких: початок повноважень Чорнобаївського селищного голови і селищної ради та обрання керівного її складу, утворення постійних комісій ради, початок реорганізації сільських рад, які увійшли до Чорнобаївської селищної ради та затвердження старост, яким буде підпорядкована відповідна територія.
Фото без описуФото без описуФото без опису
   В ході роботи було розглянуто та прийнято структуру виконавчих органів ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів, інші важливі питання. В процесі обговорення проекту рішення щодо утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу селищний голова Сергій Любивий оголосив про перерву. Продовження пленарного засідання відбудеться в п’ятницю, 27 листопада 2020 року, о 10 годині.
   Довідково: 17 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, на території Черкаської області утворено 4 райони – Черкаський, Золотоніський, Звенигородський та Уманський. Золотоніський район (з адміністративним центром у місті Золотоноша) утворено у складі територій Великохутірської сільської, Вознесенської сільської, Гельмязівської сільської, Драбівської селищної, Золотоніської міської, Зорівської сільської, Іркліївської сільської, Новодмитрівської сільської, Піщанської сільської, Чорнобаївської селищної та Шрамківської сільської територіальних громад.

Після перших місцевих виборів, 25 жовтня 2020 року, до Чорнобаївської селищної ради (смт Чорнобай та село Савківка) увійшло 13 сільських рад та 25 населених пунктів: Богодухівська сільська рада (село Богодухівка, село Головатівка), Великобурімська сільська рада (село Велика Бурімка, село Михайлівка), Великоканівецька сільська рада (село Великі Канівці, село Малі Канівці), Веселохутірська сільська рада (село Веселий Хутір), Красенівська сільська рада (село Красенівка, селище Іванівка), Лукашівська сільська рада (село Лукашівка,  село Веселий Поділ, селище Вишнівка, село Григорівка, село Новоселиця), Малобурімська сільська рада (село Мала Бурімка), Мохнацька сільська рада (село Мохнач, село Старий Мохнач), Новожиттівська сільська рада (село Нове Життя, село Тарасівка), Новоукраїнська сільська рада (село Новоукраїнка), Привітненська сільська рада (селище Привітне), Франківська сільська рада (село Франківка, село Бакаєве), Хрестителівська сільська рада (село Хрестителеве, село Мар'янівка).

Площа Чорнобаївської селищної громади:  616,2 км2, чисельність населення - 20598 осіб (міське населення – 7096 осіб, сільське населення – 13502 особи). Адміністративний центр – селище міського типу Чорнобай.