ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 24.11.2023 14:02

Заступник селищного голови  Вікторія Кикоть провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Чорнобаївської селищної ради.

На засіданні присутні опрацювали ряд питань, що стосувалися захисту прав неповнолітніх, з’ясували факти і обставини по кожному із них окремо.

Більшість питань порядку денного стосувалася надання дітям статусу як таких, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також вирішувалися важливі питання з приводу визначення місця проживання дітей біля одного з батьків.

На жаль, не всі батьки добросовісно відносяться до виконання своїх обов’язків, тому члени комісії розглядали і питання про невиконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей.

Члени комісії  вивчили матеріали справ, з’ясували факти і обставини по даних питаннях, прийняли конструктивні рішення,  які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.