ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2023 09:52

14 грудня Україна вшановує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Неймовірно тяжким видався 1986 рік, що  увійшов в історію як час найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, найстрашнішими сторінками  котрої були людські втрати.

Минає час, але болісна мітка Чорнобиля ще довго нагадуватиме про себе… І про відповідальність, яку завжди має нести людство, освоюючи нові технології.

З нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС керівництво Чорнобаївської селищної ради, керівники і працівники структурних підрозділів селищної ради,  громадськість та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти до пам’ятного знаку, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

Пам’ятаємо тих, хто ціною надлюдських зусиль, власного здоров’я, а, часом, і життя, захищав від невидимого ворога не тільки Україну, а й усе людство.

Вічна слава героям-ліквідаторам!

Дякуємо вам!