У Чорнобаї відбувся турнір із боксу пам’яті загиблого Героя-захисника Олександра Трохимовича Воробйова

Дата: 16.12.2023 14:55

16 грудня спортсмени Чорнобаївського спортивного клубу «Едельвейс» зустрілися з атлетами клубу «Вулкан» (м.Черкаси) та дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія»  (м.Черкаси).

Фото без описуФото без опису

Турнір з боксу проведено на честь незламного  воїна-патріота, наставника та мужнього  захисника,  керівника гуртка «Бокс», голови СК «Едельвейс»,  депутата Чорнобаївської селищної ради, почесного громадянина Чорнобаївської територіальної громади Олександра Трохимовича Воробйова.  Олександр Трохимович назавжди залишиться відважним Героєм і прикладом для нас і майбутніх поколінь. Пам'ять про Олександра Трохимовича  попри невідворотну загибель,   живе в продовженні його справи.

Ігор Куданов та інші побратими продовжують спільно розпочату справу на фронті, відвойовуючи рідну землю у ворога. Михайло Купчин продовжує тренування шкільної молоді  у військово-патріотичному гуртку «Бойові мурахи»,  Микола  і Захар Муньки   загартовують юних спортсменів  на боксерському ринзі.

До учасників турніру звернулися  бойовий побратим, тренер-колега по спорту, воїн ЗСУ, командир роти 67-ї ОМБр  Ігор Куданов, який  побажав    спортсменам зростати фізично здоровими, морально стійкими та отримати  новий важливий досвід  під час турніру.

Сьогодні всі поєдинки були товариськими. Адже попри жагу до перемоги, головне, що всіх об’єднувало, це - дух спортивної дружби, єднання і повага до спадщини великого тренера, воїна та наставника.

Всі учасники турніру отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Переможці турніру отримали грамоти, кубки та медалі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вітаємо  тренерів, переможців і учасників турніру з досягненнями та  бажаємо не зупинятись і продовжувати спортивний гарт.

Висловлюємо окрему вдячність Муньці Миколі Миколайовичу та   Муньці Захару за продовження справи Олександра Трохимовича Воробйова.  Дякуємо ПАТ «Чорнобай-птиця», в особі Тараса  Майсюри за  постійну підтримку розвитку фізичної культури та спорту Чорнобаївської територіальної громади.

В нас зростає гідна зміна нашим Героям-захисникам, що сьогодні боронять Україну від російських окупантів.

Віримо в мирне і вільне майбутнє нашої батьківщини, за яке боровся і про  яке так мріяв Олександр Трохимович Воробйов.

Слава Україні!

Героям Слава!