Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Дата: 25.12.2023 08:04

Сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Усі ми завжди з нетерпінням  чекаємо новорічних свят. Проте,  на жаль, і цьогоріч вони будуть обпалені війною і  весь український народ  зустріне їх у важкій кровопролитній боротьбі   з російським агресором.

Свято Різдва  Христового - це свято злагоди та єднання сім’ї. А всі ми разом – велика українська родина. І хоч би де ми перебували зараз – удома, на роботі, на передових рубежах  – наша родина єдина як ніколи. У своїй   незламності, взаємоповазі та взаємодопомозі.

Український «Щедрик» на музику Миколи Леонтовича дарує різдвяний дух усій планеті. Дух надії, дух добра й дива. Цьогоріч цей дух світу дарує не тільки наша музика, а й українська відвага, незламність, нескореність, непереможність. Наші предки вірили, що в ніч на Різдво відкриваються небеса. І якщо в цей час попросити вищі сили про свою мрію, вона неодмінно здійсниться. Тому  в цьогорічне Різдво Христове і  Новий рік –  ми всі загадаємо одне бажання. І ми знаємо, яким воно буде у кожного з нас – Перемога і мир в Україні.

З глибокою повагою та шаною -

Чорнобаївський селищний голова                           Сергій ЛЮБИВИЙ