Вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя в боротьбі за вільну соборну Україну

Дата: 22.01.2024 09:39

Універсал Директорії  22 січня 1919 року  визначив «…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу.»

22 січня у нашій державі відзначається День Соборності України. Сьогодні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя в боротьбі за вільну соборну Україну   керівництво громади, керівники і працівники структурних підрозділів селищної ради,   громадськість    та поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю України».

Ми завжди маємо пам’ятати ціну нашої Соборності, яку заплатили і продовжують платити українці. Маємо пам’ятати, що без єдності не буде Української держави, а без держави — не буде української нації.

Тож нехай наша єдність буде міцним і нерозривним ланцюгом, який захищатиме, оберігатиме нас і Україну на віки вічні,  а в сьогоденні  буде надійною запорукою у вигнанні російських загарбників з української землі.

Україна вільна, незалежна і соборна – була, є і буде!

Разом до Перемоги!