Дата: 07.02.2024 08:28

Територію Чорнобаївської територіальної громади (далі ТГ) 2023 року обслуговували старший дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області майор  поліції Мірошниченко Григорій Іванович  (с. Савківка, с. Богодухівка, с. Іванівка, с. Красенівка, с. Привітне, с. Тарасівка, с. Нове Життя, с. Хрестителево, с. Мар’янівка, с. Франківка с. Бакаєво),  дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області старший лейтенант поліції Кондратьєв Олег Миколайович (с. Малі Канівці, с. Великі Канівці).

Територію Іркліївської територіальної громади (далі ТГ) протягом 2023 року обслуговували старший дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області майор поліції Носенко Олег Володимирович. Загородище, с. Червоногірка, с. Іркліїв, с. Придніпровське, с. Коврай, с. Скородистик), дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області старший лейтенант поліції Кондратьєв Олег Миколайович (с. Лихоліти, с. Ревбинці, с. Старий Коврай), дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Романенко Руслан Володимирович (с. Степове, с. Першотравневе, с. Мирне, с. Баталій,  с. Васютенці, с. Москаленки, с. Тимченки, с. Вереміївка), дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області старший лейтенант поліції Кондратьєв Микола Миколайович (с. Лящівка, с. Кліщенці, с. Жовнино, с. Вереміївка) т.в.о. дільничного офіцера поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області старший лейтенант поліції Кулик Вадим Анатолійович (с. Крутьки, с. Мельники, с. Чехівка, с. Журавлине, Червонохиженці)

Так,   до адміністративної відповідальності дільничними офіцерами поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського району ГУНП в Черкаській області, які обслуговували територію Чорнобаївської ТГ та Іркліївської ТГ, притягались громадяни та складено 1197 протоколи та постанови про адміністративні правопорушення, з них за поширеними статтями в кількості:

• 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання виробів без їх згорання) - 60;
  • 173 – 2 (насильство в сім`ї) - 52;
  • 176 (виготовлення, зберігання самогону) - 128;
  • 160 (торгівля з рук в невстановлених місцях) - 11;
  • 164 – 10 (порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом) - 9;
  • 187 (порушення правил адміністративного нагляду) - 124.

Протягом 2023 року та території Чорнобаївської територіальної громади  та  Іркліївської територіальної громади безпосередньо дільничними офіцерами поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції розкрито 57 кримінальних правопорушень за наступними статтями Кримінального кодексу України:

• 185 (крадіжка) – 17;
  • 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів) – 10;
  • 164 (ухилення від сплати аліментів) – 4;
  • 125 (легкі тілесні ушкодження) – 4;
  • 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) – 3;
  • 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) – 2;
  • 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) – 1;
  • 187 (розбій) – 1;
  • 126-1(домашнє насильство)-6;
  • 336 (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період) – 4.

Також серед жителів Чорнобаївської громади та Іркліївської громади, які вчиняли насильство в сім`ї, відповідно до наказів та Законів України, проводились профілактичні заходи (поставлено на облік, осіб, які вчинили насильство в сім`ї, та притягнуто до адміністративної відповідальності  – 134 осіб).

Крім того з метою недопущення правопорушень та злочинів проводилась профілактична робота із особами, які перебувають на обліку у кримінально – виконавчій інспекції, раніше судимими, формально наглядними та адміністративно наглядними.

Також, проводилась індивідуально – профілактична робота з громадянами, які ухиляються від виконання військового обов’язку та проведені заходи для виявлення їхнього місця знаходження.

Окрім залучення дільничних офіцерів поліції до несення служби під час надзвичайних подій, а також заходів пов’язаних з несенням служби за межами району, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України 24.02.2022 Президентом України Володимиром Зеленським видано Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», яким запроваджуються та здійснюються передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» заходи і повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, дільничні офіцери поліції були задіяні особисто.

Довіра до органів поліції є важливою характеристикою суспільних відносин, ключовим соціокультурним явищем, яке визначає ефективність державної політики з формування громадянського суспільства, розвитку демократії та соціально – економічного розвитку країни загалом.

Т.в.о. начальника сектору превенції

відділу поліцейської діяльності № 2