Другий етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» триває у  Чорнобаївській громаді

Дата: 16.02.2024 08:17

15 лютого  у приміщенні Спортивного комплексу селища стартував територіальний етап змагань з футзалу -  командної спортивної гри з м'ячем. Саме цей вид спорту є одним із найпопулярніших на проєкті у нашій громаді. На змагання із футзалу заявлено загалом 10 команд.

Команди п’яти закладів освіти Чорнобаївської громади,  а саме: Чорнобаївського ліцею, Великобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоканівецького НВК,  Лукашівського НВК змагалися в зональному етапі за перемогу та участь у фіналі.

На спортивному полі відбулася динамічна, захоплююча гра.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ  територіального етапу з футзалу:

І місце - команда Чорнобаївського ліцею

ІІ місце - команда Великобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці зонального етапу змагань приймуть участь  у фіналі територіальних змагань з футзалу.

Бажаємо юним спортсменам  успішної гри, відчуття плеча друзів та задоволення від спортивних зустрічей.

Дякуємо нашим воїнам-захисникам за можливість проводити загальнонаціональні заходи, які об’єднують країну, популяризують спорт та здоровий спосіб життя серед дітей.

Разом переможемо!