ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 19.02.2024 15:28

Сьогодні, 19 лютого, під головуванням заступника селищного голови Вікторії Кикоть відбулося засідання комісії Чорнобаївської селищної ради з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було винесено 7  питань, які попередньо детально опрацювала служба у справах дітей селищної  ради.  Члени комісії розглянули питання щодо:

• неналежного виконання батьківських обов’язків батьками  відносно своїх  малолітніх дітей;
  • надання висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей;
  • надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • надання матері дозволу на укладення договору про розподіл спадкового майна.

Члени комісії  вивчили матеріали справ, з’ясували факти і обставини по даних питаннях, прийняли конструктивні рішення,  які захищають інтереси дітей та відповідають вимогам чинного законодавства України.