ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ про зміну діючих тарифів

Дата: 06.03.2024 16:04

ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та на виконання  п. 2 та п. 4 Розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, Чорнобаївське комунальне підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства», доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік.

Чорнобаївське КП «ВУЖКГ» надає ліцензовані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

На даний час на підприємстві діють тарифи з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради № 204 від 27.12.2021 р. та введені в дію з 01.01.2022 р.

Назва послуги

Тариф без ПДВ

ПДВ

Тариф з ПДВ

Централізоване водопостачання

22,93

4,59

27,52

Централізоване водовідведення

21,79

4,36

26,15

Разом

44,72

8,95

53,67

Встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення необхідно у зв’язку із збільшенням витрат з наступних причин: зміни обсягів надання послуг, зростання тарифів на електричну енергію, зростання мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати та відповідно і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, цін на матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси, вартості інших послуг.

Згідно порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 1.06.2011 року (в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 року № 291) ліцензіат зобов’язаний щороку подавати заяву щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, з метою відшкодування всіх економічно обгрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізовоного водопостачання та централізованого водовідведення..

Планові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для всіх категорій споживачів визначені у наступних розмірах:

• на централізоване водопостачання 32,70 грн./м куб з ПДВ;
  • на централізоване водовідведення 28,20 грн./м куб з ПДВ.

Структура планових тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для всіх категорій споживачів на 2024 рік

Найменування планових показників

Централізоване

водопостачання

Централізоване

водовідведення

1

Виробнича cобівартість, усього, зокрема:

23,36

19,71

Прямі матеріальні витрати, зокрема:

8,54

2,95

1.1.1

електроенергія

7,20

2,95

1.1.2

інші прямі матеріальні  витрати

1,34

0

витрати на оплату

5,88

8,42

інші прямі витрати, зокрема:

3,96

3,32

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов 'язкове

державне соціальне страхування працівників

1,06

1,59

1.3.2

амортизація основних виробничих засобів та нематеріальних активів  безпосередньо

пов'язаних iз наданням послуги

27,25

23,50

5

Тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  без ПДВ. грн./м куб.

27,25

23,50

6

Податок на додану вартість (20%)

5,45

4,70

7

Тариф на централізоване водопостачання  та централізоване водовідведення та з ПДВ, грн./м куб.

32,70

28,20

Перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення є необхідним заходом для належного та стабільного функціонування підприємства та для забезпечення споживачів якісними, своєчасними послугами.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на юридичну адресу: 19901,
с-ще Чорнобай, вул.
М. Старицького, 2А, Черкаська обл. -  Чорнобаївське КП «ВУЖКГ», тел. (04739) 2-22-79 та на електронну пошту: chorn_vgkg@ukr.net Начальник Чорнобаївського КП «ВУЖКГ» - Чуб Руслан Васильович