Дата: 08.03.2024 12:15

ідповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Чорнобаївське комунальне підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства»; 19901, с-ще Чорнобай, вул. Михайла Старицького, 2 А, код за ЄДРПОУ –  03357116.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі:

Послуги фінансового лізингу на закупівлю вакуумної машини АТ ВО-0702

Код за ДК 021:2015: 66110000-4 – Банківські послуги

Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 249 550,00 грн. з урахуванням ПДВ.

1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

1. Мета проведення закупівлі: з метою придбання вакуумної машини АТ ВО-0702 для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації.

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку № 3 до тендерної документації «Технічна специфікація». Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до розрахунку до кошторису на 2024 рік.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Zakupivli.pro» тощо).

1. Посилання   на   процедуру    закупівлі    в    електронній    системі    закупівель:

ПУБЛІКУВАННЯ