Відкритий обласний турнір з дзюдо «Зірочки татамі»

Дата: 22.03.2024 20:19

22  березня в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов відкритий обласний турнір з  дзюдо «Зірочки татамі» серед хлопців та дівчат 2008-2010, 2011-2012 та 2014-2015 років народження. В турнірі взяли участь 10 команд з Черкас, Черкаського району,   Яготина (Київська область), Корсунь-Шевченківського,  Шполи, Канева, Золотоноша, Драбова та  команди Чорнобаївської та Іркліївської територіальних громад.

Традиційно турнір було розпочато урочистою церемонією відкриття.

Відкривав турнір Чорнобаївський селищний голова  Сергій Любивий.

До учасників та гостей змагань з вітальним словом звернувся Чорнобаївський селищний голова  Сергій Любивий.

Сергій Васильович висловив вдячність Збройним Силам України  за можливість дітям займатися спортом, зростати патріотами своєї землі та гідними наступниками нашого земляка - всесвітньо відомого борця, чемпіона-чемпіонів Івана Максимовича Піддубного. Всім учасникам турніру побажав технічної і чесної боротьби, великого спортивного азарту, наполегливості,   чесного суддівства  і, звичайно, спортивних перемог.

136 юних дзюдоїстів взяли участь у турнірі. Змагання проходили цікаво та видовищно, адже кожен учасник, незважаючи на свій вік та досвід участі у різного роду змаганнях, проявив наполегливість, та величезну жагу до перемоги.

Юних спортсменів   палко підтримували вболівальники, серед них за своїх дітей вболівали усією родиною.

В запеклій боротьбі вихованці Чорнобаївської  ДЮСШ показали свій бойовий дух, майстерність та здобули 12 золотих, 12 срібних та 21 бронзову нагороду.

Вітаємо наших вихованців та тренерів з перемогою.

Фото без описуФото без опису

Молодь – це майбутнє нашої країни, їй належить відбудовувати Україну після нашої перемоги над російським агресором. Тому ми повинні робити все для того, щоб незважаючи на всі труднощі, наша молодь зростала здоровою та загартованою. Наші юні спортсмени завдяки таким турнірам мають  змогу не тільки загартувати свій характер, а й отримати новий досвід, удосконалити спортивну майстерність, поспілкуватись, поділитись успіхами та досягненнями на спортивній арені.

Дякуємо Силам Оборони України за можливість тримати спортивний фронт.