ВІДКРИТА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.03.2024 14:19

Цієї суботи, Чорнобаївський спорткомплекс  зібрав  шанувальників  на  Відкриту особисту першість Чорнобаївської громади з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

Участь у  змаганнях взяли учасники  з  Чорнобаївської громади: Чорнобай,  Новоукраїнки, Великих Канівець та  з села Жовнине Іркліївської громади.

З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця. Дуже цікаво  було спостерігати за настроєм  спортсменів під час гри, за тим, як переживали за кожний влучний удар і кожен промах. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари.  Журі оцінювало успішні виступи в особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця. Всі спортсмени докладали неабияких зусиль, аби вибороти перемогу.

Кілька годин тривали тенісні  партії і матчі та фортуна усміхнулася не всім.

В результаті напруженої боротьби визначилися переможці та призери:

Жінки

1 місце - Зубко Анастасія (Чорнобай)

2 місце - Петренко Дарія (Великі Канівці)

3 місце - Корнієнко Анна (Жовнине)

Чоловіки

1 місце - Веклич Олександр (Жовнине)

2 місце - Мунька Микола (Чорнобай)

3 місце - Біленко Ігор (Жовнине)

Переможці турніру отримали заслужені нагороди – медалі та дипломи.

Усі учасники змагань   отримали  важливий досвід  та масу  гарних    вражень.

Дякуємо учасникам змагань за спортивний азарт, позитивні емоції та атмосферу дружнього суперництва. Бажаємо усім сил та наснаги для подальших спортивних звершень!

Дякуємо захисникам України за можливість жити, працювати, навчатись,  і займатись спортом!