У Чорнобаї відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області серед кадетів (U -17) з греко-римської боротьби з нагоди 70-річчя утворення Черкаської області

Дата: 30.03.2024 21:53

30 березня в Чорнобаївському спорткомплексі змагалися у 10 вагових категоріях 40  спортсменів із Київської, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей.

Чемпіонат було відкрито урочистим звучанням державного  гімну України.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Учасників та гостей чемпіонату  привітали  Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий, Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району», заслужений працівник сільського господарства України, депутат Верховної Ради України ІІ скликання, віцепрезидент Федерації греко-римської боротьби України, президент обласної федерації греко-римської боротьби, голова оргкомітету Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті ім. І.М.Піддубного Петро Душейко, голова Золотоніської районної ради Борис Євмина, заступник начальника Золотоніської районної військової адміністрації Богдан Возняк, виконавчий директор федерації з греко-римської боротьби Черкаської області Анатолій Самоха, головний суддя змагань Станіслав Власенко, головний секретар змагань, суддя національної категорії Олександр Шевченко, суддя національної категорії з м. Кропивницький Микола Горбань.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Міць козацького духу має надзвичайно потужну силу. Захоплюючись досягненнями    видатного українського борця, вбираючи силу, нескореність, наполегливість Івана Піддубного, на нашій чорнобаївській землі   сьогодні змагались юні  спортсмени, які,  відвідуючи спортивні секції з  греко-римської боротьби, хочуть стати мужніми та сильними, як наш  всесвітньо відомий земляк Іван Піддубний.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Поєдинки видалися насиченими та цікавими. Вихованці  Чорнобаївської ДЮСШ  виявилися вправними, в підсумку показали хороші результати, крім того,  набули цінного і нового досвіду:

Страмілов Денис (71 кг) - І місце

Керей Олександр (80 кг) -  ІІ місце

Чередніченко Артур (55 кг)  - ІІ місце

Олішевич  Олександр (51 кг)  - ІІ місце

Олішевич Володимир (55 кг) -   ІІІ місце

Переможці  та призери нагороджені медалями та дипломами.

Заняття молоді в спортивних секціях з різних видів боротьби загартовує і розвиває спортивну майстерність та готує підростаюче покоління  стати гідними спадкоємцями наших захисників і  в майбутньому, за необхідності, боронити волю і незалежність України.

Сьогодні ж,  молоді спортсмени, виступаючи на змаганнях,  дякують нашим військовим-захисникам, які нині на передовій, за можливість зростати та напрацьовувати і вдосконалювати свою спортивну майстерність.