Відкритий турнір Чорнобаївської територіальної громади з волейболу серед ветеранів зібрав любителів та глядачів у Чорнобаївському спорткомплексі.

Дата: 06.04.2024 19:05

Зустрілися шість  команд: із Чорнобай, Черкас, Руської Поляни, Оржиці, Кременчука та Миронівки.

Турнір проведений за організаційної підтримки Чорнобаївської селищної ради, відділу культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради та Чорнобаївського селищного фізкультурно-оздоровчого клубу.

Відкрив турнір перший заступник селищного голови Олег Мурав’я, який привітав учасників змагань.

Фото без описуФото без опису

Усі ігри відбулися в максимальній спортивній напрузі. Волейболісти кожної з команд демонстрували вправність і точність під час атак, подач та блокування. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. Тому, гравці мали чудову нагоду насолодитися  цікавою грою, а глядачі активно вболівали за улюблену команду.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості отримали всі учасники змагань.

За результатами матчів переможцями та призерами турніру стали:

1 місце –  Миронівка

2 місце –  Черкаси

3 місце –  Руська Поляна

4 місце - Кременчук

5-6 місця - Оржиця, Чорнобай

Кращими гравцями визнано  Турту Олега (Чорнобай),  Зануду  Романа (Черкаси), Дудченка Дениса (Миронівка), Шаблія Миколу (Кременчук), Федорченко Ольгу (Оржиця) та Корчана Віктора (Руська Поляна).

Команди отримали  дипломи, подяки і медалі, а команда  переможець - кубок. Кращі гравці - грамоти.

Фото без описуФото без опису

Вітаємо переможців турніру та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командго духу!